EduGorzów

Aktualności

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Nie bez powodu język polski uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie – potwierdzić mogą to nasi uczniowie, dla których największym problemem okazała się poprawna wymowa i pisanie po polsku. 

Jednak kilka lekcji w naszej szkole sprawiło, że poczuli się pewniej, a zasady gramatyczne stały się bardziej zrozumiałe. Nauka polskiego jest cennym doświadczeniem i pomocną umiejętnością dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach zarobkowych czy innych

Zapraszamy do zapisów na KURS JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW w dwóch wariantach: poziom A2 oraz poziom B1.

Kursy języka polskiego są przygotowane tak, aby mogła w nich uczestniczyć każda osoba zainteresowana nauką języka polskiego. 

Są to kursy dla osób, które dysponują niewielkim czasem na naukę i dla tych, które chcą się uczyć systematycznie. 

Każdy, kto zapisze się na kurs, otrzyma BEZPŁATNĄ GODZINĘ, podczas której wykładowca przeprowadzi test, aby ocenić poziom języka I przypisać Państwa do odpowiedniej grupy.

Zajęcia prowadzimy w grupach z dostosowaniem harmonogramu spotkań do słuchacza pracującego, czyli zarówno przed południem i po południu jak tez w weekendy.

Chcesz uczyć się polskiego, ale nie masz możliwości przychodzenia na kurs grupowy? Preferujesz lekcje indywidualne lub chcesz uczyć się w domowym zaciszu?

Mamy dla Ciebie lekcje indywidualne w szkole.

Więcej informacji uzyskasz w sekretariacie szkoły