EduGorzów

Aktualności

Kursy unijne

Ofert szkoleń i kursów unijnych EFS – dofinansowanych z Unii Europejskiej, konkretnie z Europejskiego Funduszu Społecznego, jest wiele. Wykształcić można się właściwie w każdej dziedzinie, zaczynając od kelnerowania, przez szkolenia z reklamy, prawa pracy, marketingu, po najróżniejsze kursy językowe.

Wszystkie projekty kierowane są do wszystkich zainteresowanych. Udział w nich mogą brać osoby aktywne zawodowo, bezrobotne, szukające pracy i co ważne – kursy te nie wykluczają osób niepełnosprawnych.

Korzystając z naszych szkoleń dajesz szansę sobie i swoim pracownikom na podniesienie umiejętności i kwalifikacji w wybranych dziedzinach, co bezpośrednio przekłada się na wymierne korzyści firmy.

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE

Wśród naszych trenerów znajdziecie Państwo specjalistów z zakresu  sprzedaży, zarządzania, marketingu internetowego, mediów społecznościowych, gastronomii, wizażu, grafiki, fotografii, zarządzania klubem fitness, informatyki, umiejętności medycznych, prawa i wielu innych. Wszyscy nasi trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i praktyką trenerską.